pl en sk
Zarezerwuj Najlepsza cena on line
Przyjazd
Odjazd
Dorośli
DzieciPołożony z dala od codziennego zgiełku Pensjonat Kamea oferuje gościom spokój, komfort i odpoczynek na najwyższym poziomie. Każdy z 10 pokoi wyposażony jest w komfortowe łóżko z wygodnym materacem, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i ogrzewaniem podłogowym. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w TV + SAT oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalnie przygotowanych dla Ciebie komfortowych pokoi i zrobienia rezerwacji online.

Piętro 1
Pokój nr 11

Komfortowy czteroosobowy pokój na pierwszym piętrze z wygodnym łóżkiem i rozkładaną sofą. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 12

Przytulny jedno lub dwuosobowy pokój na pierwszym piętrze. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 13

Przestronny, komfortowy pięcioosobowy pokój na pierwszym piętrze z wygodnym łóżkiem i rozkładaną sofą oraz balkonem z widokiem na góry. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 14

Przestronny, komfortowy czteroosobowy pokój na pierwszym piętrze z wygodnym łóżkiem i rozkładaną sofą oraz balkonem z widokiem na góry. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 15

Przestronny, komfortowy czteroosobowy apartament na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi i jednej łazienki. W pierwszym pokoju znajduje się rozkładana sofa. W drugim wygodne łóżko małżeńskie. Polecany dla rodzin i osób ceniących przestr

Piętro 2
Pokój nr 21

Komfortowy czteroosobowy pokój na drugim piętrze z wygodnym łóżkiem małżeńskim i rozkładaną wygodną sofą. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 22

Przytulny dwuosobowy pokój na drugim piętrze. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 23

Przestronny, komfortowy pięcioosobowy pokój na drugim piętrze z wygodnym łóżkiem małżeńskim, pojedynczym łóżkiem i rozkładaną sofą oraz balkonem z widokiem na góry. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 24

Przestronny, komfortowy czteroosobowy pokój na drugim piętrze z wygodnym łóżkiem i rozkładaną sofą oraz balkonem z widokiem na góry. Posiada łazienkę, telewizor, internet i telewizję satelitarną.

Pokój nr 25

Przestronny, komfortowy czteroosobowy apartament na drugim piętrze. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi i wspólnej łazienki. W pierwszym pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka. W drugim wygodne łóżko małżeńskie. Szczególnie polecany dla rodzin. Wyposaż

Zarezerwuj Najlepsza cena on line
Przyjazd
Odjazd
Dorośli
Dzieci

Great place, great location, great people! Can't wait to come back!

Paul M.C.